Людям з порушення зору Звичайна версія
29.01.2021

З 29 січня 2021 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів в межах 200 тисяч гривень вкладникам Публічного акціонерного товариства «Місто Банк» (далі – АТ «Місто Банк») за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення.. Також тривають виплати вкладникам за договорами банківського рахунку (поточні рахунки). 

Виплати вкладникам АТ «Місто Банк» за договорами банківського рахунку, операції за якими проводились за допомогою платіжних карток, розпочнуться після отримання в повному обсязі інформації про здійсненні платіжною системою (внутрішньодержавною та міжнародною) операції. Про це буде повідомлено додатково.

14.01.2021

З 15 січня 2021 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі –Фонд) розпочинає здійснювати виплати коштів вкладникам Публічного акціонерного товариства «Місто Банк» (далі – АТ «Місто Банк») за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 14 грудня 2020 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).