Людям з порушення зору Звичайна версія

Публічна інформація

Порядок передавання в оренду майна банку, в якому запроваджено тимчасову адміністрацію або здійснюється процедура ліквідації відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», визначається Положенням про оренду майна неплатоспроможних банків, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 15 лютого 2018 року №465 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 15 березня 2018 року за №313/31765.

Потенційним орендарем може бути юридична особа, фізична особа-підприємець або фізична особа, яка має намір отримати в строкове платне користування майно неплатоспроможного банку.

На офіційному веб-сайті Фонду «Оренда майна банків» потенційний орендар може ознайомитись з переліком майна неплатоспроможних банків та його описом. Потенційний орендар має право подати клопотання щодо оренди майна шляхом оформлення електронного запиту (заявки на оренду майна) на офіційному веб-сайті Фонду «Оренда майна банків» або шляхом надання письмового звернення до неплатоспроможного банку із зазначенням умов, на яких потенційний орендар має намір орендувати майно.

Більш детальну інформацію щодо об`єкта оренди потенційний орендар може отримати у представника неплатоспроможного банку (перелік банків із зазначенням адреси та контактних телефонів).

Неплатоспроможний банк забезпечує доступ потенційних орендарів до майна, щодо якого виявлено намір орендувати, згідно із графіком роботи неплатоспроможного банку.

У разі виникнення додаткових питань щодо оренди майна (активів) потенційний орендар може звернутись до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за номером (044) 333-36-42 або надіслати звернення на електронну адресу     [email protected]